مبارک باد این پیروزی !

روز پرشکوه هشتم آذر ماه سال 1392 را به خاطر بسپاریم . روز حماسه ی حضور نمادین هزاران همیار حرکت خردمندانه ی جمعی ، برای جمع آوری آزولای تالاب آبکنار انزلی ، با حضور شوق آفرین مسئولین محترم سازمان محیط زیست انزلی ، مسئولین شورای اسلامی آبکنار و دهیاری محترم آبکنار . مردم شریف و مومن و فهیم آبکنار ، با این حضور نمادین شان ، تمام مسئولین ذیربط را به یاری و نجات تالاب از نفس افتاده ی آبکنار ( انزلی ) فرا می خوانند . پس از یک ماه تلاش و کوشش بی وقفه و خستگی ناپذیر ، مسئولین محترم ، صدای رسای این مردم راشنیده اند و پاسخ مثبت داده اند . امیدوارم در جهت اقدام عملی آن نیز گام های موثری بردارند . این حرکت خردمندانه ی جمعی تا پایان ،تا روزی که لبخند ظفر را برلبان مردم شریف آبکنار و حومه بنشاند ، ادامه خواهد داشت . امروز طعم شیرین این پیروزی به کام همه ی مردم ، نوش باد، و بر همه ی شما این پیروزی مبارک باد . با تشکر از حضور حماسی همه همیاران ما و مسئولین گرامی و خدمتگذار . شاد و سلامت و سر بلند باشید . زنده باد تالاب آبکنار (انزلی ) .

/ 5 نظر / 13 بازدید
عمه

سلام...چشم شما روشن کاس آقا تی سرشلوغه می پهلونایی بفهمستم[لبخند]موفق بیبی

فرزاد هخامنشی

سلام.به امید نشستن لبخند مهر و رضا بر لبان تمامي آبادگران آبکناری،دست دعا بر آسمان بر می دارم و توفيق بيش از پيشتان را آرزو مي کنم.شاد باشيد و سربلند.

فرزاد هخامنشی

جناب کاس اقای عزیز سلام.با افتخار بايد گفت که صبر و حوصله حضرتعالی حقيقتا"ستودني و قابل تحسين است.آرزومندم ضمن پرهيز از پيشداوري،به همين نحو محادثه ذيربط را با ديگر مباحثين محترم ادامه دهيد و منشا خير باشيد.شما را به خدا مي سپارم.شاد باشيد و سربلند.

جاوید

واقعا مبارک خودت باشه اول خیلی خیلی تلاش کردی [گل]

صفورا

به نام یزدان پاک سلام کاس آقای گرامی . تالاب دوباره جان خواهد گرفت ؟ این یک واقعیت است ؟ باید امیدوار باشیم ؟ نا امید شیطان است .